Όλα τα Προϊόντα
-
Μέταλλο φύλλων αργιλίου
-
σπείρα φύλλων αλουμινίου
-
Αργίλιο γύρω από το σωλήνα
-
Αργίλιο γύρω από το φραγμό
-
Φύλλο χάλυβα άνθρακα
-
Τετραγωνικός σωλήνας αργιλίου
-
Λεπτές λουρίδες αργιλίου
-
στρογγυλό φύλλο αργιλίου
-
Σωλήνας σπειρών αργιλίου
-
Καλώδιο συγκόλλησης αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Πλάκα από χάλυβα ανθεκτικό στη φθορά
-
Πηνίο από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Λεπίδες κουράς μετάλλων
λέξεις-κλειδιά [ thin aluminum strips sheet ] αγώνας 122 προϊόντα.
6000 κυλημένη σπείρα αργιλίου σπειρών Al σειράς T651 θερμική επεξεργασία
| Κράμα: | 6000 σειρές |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Υψηλός ρόλος φύλλων αργιλίου καθαρότητας 1060 |
| Πάχος: | 0.1mm6.5mm |
Η σπείρα φύλλων αλουμινίου ASTM AISI 5052 αποτύπωσε το πλάτος 3mm2600mm σε ανάγλυφο
| Κράμα: | 5052 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Σπείρα 1060 αργιλίου σπειρών Al υψηλός ρόλος φύλλων αργιλίου καθαρότητας με την άριστη αντίσταση διά |
| Πάχος: | 0.1mm6.5mm |
Ο θαμπός μύλος τελειώνει το πιάτο 6061 4.5mm διαμαντιών αργιλίου πυκνά για το αντιολισθητικό πάτωμα
| Όνομα προϊόντων: | Ο θαμπός μύλος τελειώνει τα φύλλα αργιλίου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ανώτατο όριο υλικού κατασκευής σκεπής διακοσμήσεων οικοδόμησης κατασκευής |
| Κράμα: | 6061 |
Κράμα αλουμινίου 6000 σειρά 6061 φύλλο Chengyue ρόλων αλουμινίου σπειρών αργιλίου
| Κράμα: | 1000 3000 5000 6000 σειρές |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο, H12 H14 H16 H18 H19 H22 H24 H26 H28 H112 |
| Πάχος: | 0.1mm6.5mm |
Ο μέσος σκληρός μύλος τελειώνει τη σπείρα 1050 1100 3003 5052 αργιλίου cold-rolled
| Κράμα: | 6000 σειρές |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Σπείρα 1060 αργιλίου σπειρών Al υψηλός ρόλος φύλλων αργιλίου καθαρότητας με την άριστη αντίσταση διά |
| Πάχος: | 0.1mm6.5mm |
5052 ο μύλος σπειρών αργιλίου τελειώνει το φύλλο ρόλων αλουμινίου
| Κράμα: | 5052 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Σπείρα 1060 αργιλίου σπειρών Al υψηλός ρόλος φύλλων αργιλίου καθαρότητας με την άριστη αντίσταση διά |
| Πάχος: | 0.1mm6.5mm |
Ρόλος 3003 H14 H22 μετάλλων φύλλων αργιλίου 1060 H24 για την κατασκευή
| Κράμα: | 1000 σειρές |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | H22 H24 H26 H28 H112 |
| Εφαρμογή: | Ανώτατο όριο υλικού κατασκευής σκεπής διακοσμήσεων οικοδόμησης κατασκευής |
ο μύλος 3003 1100 1060 τελειώνει τη σπείρα astm-B209 αργιλίου
| Κράμα: | 1050 1060 1100 3003 3004 5005 5052 5083 3005 8011 3003 MG ΜΝ ZN |
|---|---|
| Τύπος: | Λουρίδα αργιλίου σπειρών αργιλίου φύλλων ρόλων πιάτων σπειρών ρόλων πιάτων σπειρών ρόλων σπειρών |
| Πρότυπα: | ASTM AISI JIS DIN ΜΒ ASTM-B209 |
Σπείρα σπείρα 1050 1050A Al H26 H28 H112 φύλλων αργιλίου 1000 σειρών
| Κράμα: | 1000 σειρές |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | H22 H24 H26 H28 H112 |
| Πάχος: | 0.1mm6.5mm |
Σπείρα 6061 φύλλων αλουμινίου 6000 σειρών πάχος 0.1mm6.5mm
| Κράμα: | 6061 |
|---|---|
| Τεχνολογία: | Κυλημένος και εξωθημένος |
| Εφαρμογή: | Ανώτατο όριο υλικού κατασκευής σκεπής διακοσμήσεων οικοδόμησης κατασκευής |

