Όλα τα Προϊόντα
-
Μέταλλο φύλλων αργιλίου
-
σπείρα φύλλων αλουμινίου
-
Αργίλιο γύρω από το σωλήνα
-
Αργίλιο γύρω από το φραγμό
-
Φύλλο χάλυβα άνθρακα
-
Τετραγωνικός σωλήνας αργιλίου
-
Λεπτές λουρίδες αργιλίου
-
στρογγυλό φύλλο αργιλίου
-
Σωλήνας σπειρών αργιλίου
-
Καλώδιο συγκόλλησης αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Πλάκα από χάλυβα ανθεκτικό στη φθορά
-
Πηνίο από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Λεπίδες κουράς μετάλλων
λέξεις-κλειδιά [ thin aluminum strips sheet ] αγώνας 122 προϊόντα.
Ντυμένη σπείρα ISO9001 RoHS μετάλλων φύλλων αργιλίου 1000 σειρών σκόνη
| Κράμα: | 1000 σειρές |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο, H12 H14 H16 H18 H19 H22 H24 H26 H28 H112 |
| Πάχος: | 0.1mm6.5mm |
Το χρώμα έντυσε τους προβερνικωμένους ρόλους σπειρών αργιλίου 1050 1060 3003 3105
| Κράμα: | 1000 3000 5000 6000 σειρές |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο, H12 H14 H16 H18 H19 H22 H24 H26 H28 H112 |
| Εφαρμογή: | Ανώτατο όριο υλικού κατασκευής σκεπής διακοσμήσεων οικοδόμησης κατασκευής |
Σκληρύντε τη σπείρα 5052 κραμάτων αργιλίου υψηλή δύναμη κούρασης ASTM AISI
| Κράμα: | 5052 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Σπείρα 1060 αργιλίου σπειρών Al υψηλός ρόλος φύλλων αργιλίου καθαρότητας με την άριστη αντίσταση διά |
| Πάχος: | 0.1mm6.5mm |
σπείρα κραμάτων αργιλίου πάχους 4mm σπείρα αργιλίου 3004 3005 H12 3003
| Κράμα: | 1050 |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1mm6.5mm |
| Εφαρμογή: | Ανώτατο όριο υλικού κατασκευής σκεπής διακοσμήσεων οικοδόμησης κατασκευής |
πιάτο 1060 φύλλων αλουμινίου 5mm 10mm παχύ υψηλή καθαρότητα 1100 κραμάτων
| Όνομα προϊόντων: | 1060 φύλλα αργιλίου |
|---|---|
| Βαθμός: | 1060 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ντυμένη αποτυπωμένη σε ανάγλυφο γυαλισμένη Hairline πεδιάδα |
Hairline φραγμός 6061 6063 7050 7075 T6 200mm μετάλλων φύλλων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | 1060 φύλλα αργιλίου |
|---|---|
| Βαθμός: | 1060 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ντυμένη αποτυπωμένη σε ανάγλυφο γυαλισμένη Hairline πεδιάδα |
Επαγγελματικός προμηθευτής 7075 ζαρωμένες T651 τιμές φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής αργιλίου φύλλων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Ζαρωμένα φύλλα αργιλίου |
|---|---|
| Βαθμός: | 7075 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ντυμένη αποτυπωμένη σε ανάγλυφο γυαλισμένη Hairline πεδιάδα |
Ο μύλος τελειώνει το φύλλο επιτροπής αλουμινίου φύλλων 6181A-T4 αργιλίου 4x8
| Όνομα προϊόντων: | 6181A-T4 φύλλο αργιλίου |
|---|---|
| Βαθμός: | 6181A-T4 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ντυμένη αποτυπωμένη σε ανάγλυφο γυαλισμένη Hairline πεδιάδα |
Ντυμένο Hairline σαφές φύλλο 6111 αργιλίου μέταλλο φύλλων κραμάτων 1mm
| Όνομα προϊόντων: | 6111 φύλλο αργιλίου |
|---|---|
| Βαθμός: | 6111 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ντυμένη αποτυπωμένη σε ανάγλυφο γυαλισμένη Hairline πεδιάδα |
T3-T8 φύλλο 5083 Ο αργιλίου που τελειώνουν για τα πεντάλια αυτοκινήτων
| Όνομα προϊόντων: | 5083 φύλλο αργιλίου Ο |
|---|---|
| Βαθμός: | 5083 Ο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τελειωμένος |

