Όλα τα Προϊόντα
-
Μέταλλο φύλλων αργιλίου
-
σπείρα φύλλων αλουμινίου
-
Αργίλιο γύρω από το σωλήνα
-
Αργίλιο γύρω από το φραγμό
-
Φύλλο χάλυβα άνθρακα
-
Τετραγωνικός σωλήνας αργιλίου
-
Λεπτές λουρίδες αργιλίου
-
στρογγυλό φύλλο αργιλίου
-
Σωλήνας σπειρών αργιλίου
-
Καλώδιο συγκόλλησης αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Πλάκα από χάλυβα ανθεκτικό στη φθορά
-
Πηνίο από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Λεπίδες κουράς μετάλλων
λέξεις-κλειδιά [ aluminum sheets metal ] αγώνας 86 προϊόντα.
6181A 6005A 6022 αυτοκινητικός καθρέφτης μετάλλων 6011 φύλλων αργιλίου που γυαλίζεται
| Όνομα προϊόντων: | 6018A φύλλο αργιλίου |
|---|---|
| Βαθμός: | 6018A |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ντυμένη αποτυπωμένη σε ανάγλυφο γυαλισμένη Hairline πεδιάδα |
5182 ελεγμένες αποτυπωμένες σε ανάγλυφο επιτροπές αργιλίου μετάλλων φύλλων αργιλίου Ο
| Όνομα προϊόντων: | 5182 φύλλο αργιλίου Ο |
|---|---|
| Βαθμός: | 5182 Ο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γυαλισμένος |
Ρόλος 3003 H14 H22 μετάλλων φύλλων αργιλίου 1060 H24 για την κατασκευή
| Κράμα: | 1000 σειρές |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | H22 H24 H26 H28 H112 |
| Εφαρμογή: | Ανώτατο όριο υλικού κατασκευής σκεπής διακοσμήσεων οικοδόμησης κατασκευής |
Ντυμένη σπείρα ISO9001 RoHS μετάλλων φύλλων αργιλίου 1000 σειρών σκόνη
| Κράμα: | 1000 σειρές |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο, H12 H14 H16 H18 H19 H22 H24 H26 H28 H112 |
| Πάχος: | 0.1mm6.5mm |
Κατασκευαστής 1050/1060/1100/3003/5083/5052/6061/6063/7075 μετάλλων φύλλων αργιλίου σημείο
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλα αργιλίου |
|---|---|
| Βαθμός: | 1050/1060/1100/3003/5083/6061 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ντυμένη αποτυπωμένη σε ανάγλυφο γυαλισμένη Hairline πεδιάδα |
1060 Προσαρμοσμένα φύλλα αλουμινίου Επεξεργασία καθρέφτη μετάλλου 500mm
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Αποτυπωμένος σε ανάγλυφο, ο μύλος τελειώνει, άλλος, στιλβωτική ουσία μύλων |
|---|---|
| Μήκος: | 50016000mm |
| Επιφάνεια: | Μύλος, Ανάγλυφος, Στόκος, Διαμάντι, κ.λπ. |
3003 μέταλλο φύλλων αργιλίου ιδιοσυγκρασίας Ο 1002600mm επιφάνεια για τη βιομηχανία
| Χρώμα: | Ασήμι, χρυσός, μαύρος, κ.λπ. |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία, Διακόσμηση, Κατασκευές Αεροσκαφών, Αεροδιαστημική, Κατασκευές |
| Τύπος: | Πλάκα, Φύλλο, Φύλλο/ Πλάκα/ Πάνελ |
μήκος 3mm μέταλλο φύλλων αργιλίου 6016 112m μύλος T4 φωτεινός
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλο αργιλίου 6016 T4 |
|---|---|
| Βαθμός: | 6016 T4 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τελειωμένος |
μέταλλο 3003 3004 3105 αργιλίου φύλλων καθρεφτών επιτροπή πιάτων 0,05 - 200mm
| Χρώμα: | Ασήμι, χρυσός, μαύρος, κ.λπ. |
|---|---|
| Πάχος: | 0.3430mm 0.2200mm |
| Τύπος: | Πλάκα, Φύλλο, Φύλλο/ Πλάκα/ Πάνελ |
Φύλλο 1000 σειρά 1mm 3mm 5mm αργιλίου μετάλλων 1100 κραμάτων
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλο αργιλίου 1100 |
|---|---|
| Κράμα ή όχι: | Είναι κράμα |
| Πάχος: | 0.25430mm |

