Όλα τα Προϊόντα
-
Μέταλλο φύλλων αργιλίου
-
σπείρα φύλλων αλουμινίου
-
Αργίλιο γύρω από το σωλήνα
-
Αργίλιο γύρω από το φραγμό
-
Φύλλο χάλυβα άνθρακα
-
Τετραγωνικός σωλήνας αργιλίου
-
Λεπτές λουρίδες αργιλίου
-
στρογγυλό φύλλο αργιλίου
-
Σωλήνας σπειρών αργιλίου
-
Καλώδιο συγκόλλησης αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Πλάκα από χάλυβα ανθεκτικό στη φθορά
-
Πηνίο από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Λεπίδες κουράς μετάλλων
λέξεις-κλειδιά [ aluminum sheets metal ] αγώνας 86 προϊόντα.
Ντυμένο Hairline σαφές φύλλο 6111 αργιλίου μέταλλο φύλλων κραμάτων 1mm
| Όνομα προϊόντων: | 6111 φύλλο αργιλίου |
|---|---|
| Βαθμός: | 6111 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ντυμένη αποτυπωμένη σε ανάγλυφο γυαλισμένη Hairline πεδιάδα |
99.5% ρόλος 1050 φύλλων αργιλίου αγνότητας σπείρα κραμάτων αργιλίου
| Κράμα: | 1050 |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1mm6.5mm |
| Εφαρμογή: | Ανώτατο όριο υλικού κατασκευής σκεπής διακοσμήσεων οικοδόμησης κατασκευής |
Μέταλλο 3mm 5mm 10mm πιάτων φύλλων αργιλίου 7050 που προσαρμόζεται γυαλισμένο
| Βαθμός: | 7000 σειρές |
|---|---|
| Κράμα ή όχι: | Είναι κράμα |
| Πάχος: | 0.30mm~500mm |
Ο καθρέφτης γυάλισε το μέταλλο πιάτων φύλλων αργιλίου 3003 πάχος 0,1 - 3mm
| Βαθμός: | 3000 σειρές |
|---|---|
| Πάχος: | 0.10mm~500mm |
| Χρώμα: | Αργυροειδής, χρώμα/ασήμι, άσπρα |
Το χρώμα έντυσε 3104 5182 το ρόλο φύλλων αργιλίου σπειρών ASTM 0.26mm Al
| Κράμα: | 3104 5182 |
|---|---|
| Τύπος: | Λουρίδα αργιλίου σπειρών αργιλίου φύλλων ρόλων πιάτων σπειρών ρόλων πιάτων σπειρών ρόλων σπειρών |
| Τεχνολογία: | Κυλημένος και εξωθημένος |
5000 Series EN Αλουμίνιο Μεταλλικές Πλάκες Φύλλα 0,1-5mm Μήκος 500-16000mm
| Τύπος: | Πλάκα, Φύλλο, Φύλλο/ Πλάκα/ Πάνελ |
|---|---|
| Επίστρωμα: | PVDF, PE, ανοδιωμένο, κ.λπ. |
| Χρήση: | Διακόσμηση, κατασκευή, βιομηχανία, κ.λπ. |
Μεταλλικά πιάτα κραμάτων AnodizedAluminum για βιομηχανικά 0.3430mm 0.2200mm
| Χρώμα: | Ασήμι, χρυσός, μαύρος, κ.λπ. |
|---|---|
| Πάχος: | 0,05-200 χλστ |
| Χρήση: | Διακόσμηση, κατασκευή, βιομηχανία, κ.λπ. |
5083 ο μεταλλικός μύλος φύλλων κραμάτων αργιλίου ιδιοσυγκρασίας Ο τελειώνει το πλάτος 1002600mm
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Αποτυπωμένος σε ανάγλυφο, ο μύλος τελειώνει, άλλος, στιλβωτική ουσία μύλων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία, Διακόσμηση, Κατασκευές Αεροσκαφών, Αεροδιαστημική, Κατασκευές |
| Επεξεργασία: | Ο μύλος τελειώνει, βουρτσισμένος, κ.λπ. |
Βουρτσισμένες πλάκες από κράμα αλουμινίου 0,3-430mm Πάχος 0,2-200mm Επεξεργασία ανάγλυφης επιφάνειας
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Μύλος, Ανάγλυφος, Στόκος, Διαμάντι, κ.λπ. |
| Κράμα: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5083, 6061, κ.λπ. |
Τα αεροσκάφη βαθμολογούν το φύλλο πιάτων αργιλίου 7075 γυάλισαν το πάχος 0.2mm200mm
| Όνομα προϊόντων: | 7075 φύλλα αργιλίου |
|---|---|
| Βαθμός: | 7075 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ντυμένη αποτυπωμένη σε ανάγλυφο γυαλισμένη Hairline πεδιάδα |

