Όλα τα Προϊόντα
-
Μέταλλο φύλλων αργιλίου
-
σπείρα φύλλων αλουμινίου
-
Αργίλιο γύρω από το σωλήνα
-
Αργίλιο γύρω από το φραγμό
-
Φύλλο χάλυβα άνθρακα
-
Τετραγωνικός σωλήνας αργιλίου
-
Λεπτές λουρίδες αργιλίου
-
στρογγυλό φύλλο αργιλίου
-
Σωλήνας σπειρών αργιλίου
-
Καλώδιο συγκόλλησης αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Πλάκα από χάλυβα ανθεκτικό στη φθορά
-
Πηνίο από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Λεπίδες κουράς μετάλλων
λέξεις-κλειδιά [ aluminum sheets metal ] αγώνας 86 προϊόντα.
Προσαρμοσμένο αργίλιο εξώθησης γύρω από το φραγμό 1060 6mm 8mm
| Όνομα προϊόντων: | Φραγμός κραμάτων αλουμινίου 1060 |
|---|---|
| Βαθμός: | 1000 σειρές |
| Μορφή: | Στρογγυλός τετραγωνικός και προσαρμοσμένος |
Η οικοδόμηση κτηρίου που συγκολλά τη θερμότητα ρόλων φύλλων αλουμινίου αργιλίου με θερμότητα μόνωσε 2mm
| Πρότυπα: | ASTM AISI JIS DIN ΜΒ, DIN, ASTM, SGS, GB/T3880-2006 |
|---|---|
| Βαθμός: | 1000 σειρές, 5,1000-8000series, 1,3, 8 σειρές |
| Εφαρμογή: | Κατασκευή, διακόσμηση, υλικό κατασκευής σκεπής, σωλήνας, cookware |
Αρχιτεκτονικό φύλλο 6063 επιτροπή 1mm κραμάτων αλουμινίου πάχος 3mm 5mm 10mm
| Όνομα προϊόντων: | υψηλός - μέταλλο φύλλων ποιοτικού αργιλίου 4 X 8 |
|---|---|
| Βαθμός: | 6000 σειρές |
| Πάχος: | 0.2200mm |
Τιμές φύλλων παραγωγής εργοστασίων του 6061 φύλλου υλικού κατασκευής σκεπής αργιλίου
| Βαθμός: | 6000 σειρές |
|---|---|
| Πλάτος: | 10mm~2500mm, σύμφωνα με τη συνήθεια απαιτούν |
| Πάχος: | 0.2200mm |
3003 6061 Πηνίο φινιρίσματος μύλου από κράμα αλουμινίου μετάλλου 0,1mm - 6,5mm Πάχος
| MOQ: | 1 τόνος |
|---|---|
| Μήκος: | 10006000mm |
| Πηνίο OD: | 10002000mm |
0.1 - 3mm τυποποιημένο μέταλλο πιάτων φύλλων αργιλίου 5052 γυαλισμένο καθρέφτης
| Βαθμός: | 5000 σειρές |
|---|---|
| Κράμα ή όχι: | Είναι κράμα |
| Πλάτος: | 10mm~2500mm, σύμφωνα με τη συνήθεια απαιτούν |

