Όλα τα Προϊόντα
-
Μέταλλο φύλλων αργιλίου
-
σπείρα φύλλων αλουμινίου
-
Αργίλιο γύρω από το σωλήνα
-
Αργίλιο γύρω από το φραγμό
-
Φύλλο χάλυβα άνθρακα
-
Τετραγωνικός σωλήνας αργιλίου
-
Λεπτές λουρίδες αργιλίου
-
στρογγυλό φύλλο αργιλίου
-
Σωλήνας σπειρών αργιλίου
-
Καλώδιο συγκόλλησης αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Πλάκα από χάλυβα ανθεκτικό στη φθορά
-
Πηνίο από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Λεπίδες κουράς μετάλλων
λέξεις-κλειδιά [ aluminum sheets metal ] αγώνας 86 προϊόντα.
Το αποτυπωμένο σε ανάγλυφο μέταλλο κραμάτων σπειρών αργιλίου ρόλων φύλλων προσάρμοσε 1000 - 2000mm
| MOQ: | 1 τόνος |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ντυμένος, αποτυπωμένος σε ανάγλυφο, |
| Πλάτος: | 10002000mm |
Μεταλλικές πλάκες αλουμινίου ASTM εξειδικευμένες σε κτίριο με πάχος 0,5 mm
| Επεξεργασία: | Ο μύλος τελειώνει, βουρτσισμένος, κ.λπ. |
|---|---|
| Χρήση: | Διακόσμηση, κατασκευή, βιομηχανία, κ.λπ. |
| Μήκος: | 50016000mm |
5A06 H112 Φύλλα πλακών από κράμα αλουμινίου ASTM/ DIN/ GB/ SUS που χρησιμοποιούνται για την ελαφριά βιομηχανία
| Πάχος: | 0,05-200 χλστ |
|---|---|
| Πρότυπα: | EN, ASTM, JIS, ASTM/ DIN/ GB/ SUS, ASTM AISI JIS DIN GB |
| Κράμα: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5083, 6061, κ.λπ. |
Η σπείρα φύλλων αλουμινίου ASTM AISI 5052 αποτύπωσε το πλάτος 3mm2600mm σε ανάγλυφο
| Κράμα: | 5052 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Σπείρα 1060 αργιλίου σπειρών Al υψηλός ρόλος φύλλων αργιλίου καθαρότητας με την άριστη αντίσταση διά |
| Πάχος: | 0.1mm6.5mm |
Ο μέσος σκληρός μύλος τελειώνει τη σπείρα 1050 1100 3003 5052 αργιλίου cold-rolled
| Κράμα: | 6000 σειρές |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Σπείρα 1060 αργιλίου σπειρών Al υψηλός ρόλος φύλλων αργιλίου καθαρότητας με την άριστη αντίσταση διά |
| Πάχος: | 0.1mm6.5mm |
Υποβαλλόμενο σε θερμοθεραπεία 6000 πλάτος ρόλων H12 H14 H16 3mm2600mm σπειρών αργιλίου σειράς
| Κράμα: | 6000 σειρές |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Σπείρα 1060 αργιλίου σπειρών Al υψηλός ρόλος φύλλων αργιλίου καθαρότητας με την άριστη αντίσταση διά |
| Πάχος: | 0.1mm6.5mm |
Ρόλος 0.1mm6.5mm σπειρών αργιλίου θερμικής επεξεργασίας σπειρών Al 6000 σειρών πάχος
| Κράμα: | 6000 σειρές |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Σπείρα 1060 αργιλίου σπειρών Al υψηλός ρόλος φύλλων αργιλίου καθαρότητας με την άριστη αντίσταση διά |
| Πάχος: | 0.1mm6.5mm |
Φύλλα 5083 φύλλο 3 πιάτο 0.1mm260mm αργιλίου αργιλίου H116 ASTM B209 4x6 αργιλίου 4
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλα αργιλίου ASTM |
|---|---|
| Βαθμός: | Πιάτο αργιλίου 5000 σειρών |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ντυμένη αποτυπωμένη σε ανάγλυφο γυαλισμένη Hairline πεδιάδα |
μύλος σπειρών φύλλων αλουμινίου 0.3mm 0.4mm ο 0.5mm παχύς τελειώνει 1100 3003 3004 3105
| Κράμα: | 6000 σειρές |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Σπείρα 1060 αργιλίου σπειρών Al υψηλός ρόλος φύλλων αργιλίου καθαρότητας με την άριστη αντίσταση διά |
| Πάχος: | 0.1mm6.5mm |
3000 σειρές 3003 αποτυπωμένη σε ανάγλυφο σπείρα αργιλίου H6 στόκος για τη διακόσμηση οικοδόμησης στεγών
| Κράμα: | 6000 σειρές |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Σπείρα 1060 αργιλίου σπειρών Al υψηλός ρόλος φύλλων αργιλίου καθαρότητας με την άριστη αντίσταση διά |
| Πάχος: | 0.1mm6.5mm |

