Όλα τα Προϊόντα
-
Μέταλλο φύλλων αργιλίου
-
σπείρα φύλλων αλουμινίου
-
Αργίλιο γύρω από το σωλήνα
-
Αργίλιο γύρω από το φραγμό
-
Φύλλο χάλυβα άνθρακα
-
Τετραγωνικός σωλήνας αργιλίου
-
Λεπτές λουρίδες αργιλίου
-
στρογγυλό φύλλο αργιλίου
-
Σωλήνας σπειρών αργιλίου
-
Καλώδιο συγκόλλησης αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Πλάκα από χάλυβα ανθεκτικό στη φθορά
-
Πηνίο από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Λεπίδες κουράς μετάλλων
λέξεις-κλειδιά [ aluminum sheets metal ] αγώνας 86 προϊόντα.
2024 μέταλλο φύλλων αργιλίου T3 4ft X 8ft γυαλισμένη πεδιάδα
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλα αργιλίου ASTM |
|---|---|
| Βαθμός: | Πιάτο αργιλίου 5000 σειρών |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ντυμένη αποτυπωμένη σε ανάγλυφο γυαλισμένη Hairline πεδιάδα |
Προσαρμοσμένος ψεκάζοντας στόχος 0.2mm 7075 Al μετάλλων φύλλων αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | Ζαρωμένα φύλλα αργιλίου |
|---|---|
| Πλάτος: | Απαίτηση 10mm~2500mm 1200mm 500mm2800mm 6002000mm πελατών |
| Βαθμός: | 7075 |
Hairline φραγμός 6061 6063 7050 7075 T6 200mm μετάλλων φύλλων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | 1060 φύλλα αργιλίου |
|---|---|
| Βαθμός: | 1060 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ντυμένη αποτυπωμένη σε ανάγλυφο γυαλισμένη Hairline πεδιάδα |
1100 αποτυπωμένα σε ανάγλυφο πιάτα H18 πλήρη σκληρά 3003 H24 μετάλλων φύλλων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | φύλλα αργιλίου 0.15mm |
|---|---|
| Βαθμός: | Πιάτο αργιλίου 6000 σειρών |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ντυμένη αποτυπωμένη σε ανάγλυφο γυαλισμένη Hairline πεδιάδα |
Πολυσύνθετο μέταλλο φύλλων αργιλίου 1060 5052 6061 7075 για τα αεροσκάφη 0.3430mm 0.2200mm
| Πρότυπα: | EN, ASTM, JIS, ASTM/ DIN/ GB/ SUS, ASTM AISI JIS DIN GB |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Μύλος, Ανάγλυφος, Στόκος, Διαμάντι, κ.λπ. |
| Πλάτος: | 1002600mm |
6061 η σκόνη μετάλλων φύλλων αργιλίου T6 80mm έντυσε το κράμα 6000 σειρών
| Όνομα προϊόντων: | Ντυμένα φύλλα αργιλίου κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Βαθμός: | 6061 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ντυμένη αποτυπωμένη σε ανάγλυφο γυαλισμένη Hairline πεδιάδα |
Μέταλλο φύλλων αργιλίου H112 5A06 για το δοχείο πίεσης
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλα αργιλίου δοχείων πίεσης |
|---|---|
| Βαθμός: | 5A06 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ντυμένη αποτυπωμένη σε ανάγλυφο γυαλισμένη Hairline πεδιάδα |
Κυλημένος εξωθημένος 1060 ρόλους ISO9001 RoHS μετάλλων φύλλων αργιλίου
| Κράμα: | 1060 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Σπείρα 1060 αργιλίου σπειρών Al υψηλός ρόλος φύλλων αργιλίου καθαρότητας με την άριστη αντίσταση διά |
| Πάχος: | 0.1mm6.5mm |
5 σειρές υψηλό πιάτο κραμάτων αργιλίου εκτατής δύναμης μετάλλων φύλλων αργιλίου 5a06-ο
| Όνομα προϊόντων: | Υψηλά φύλλα αργιλίου εκτατής δύναμης |
|---|---|
| Βαθμός: | 5A06 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ντυμένη αποτυπωμένη σε ανάγλυφο γυαλισμένη Hairline πεδιάδα |
5083 θαλάσσιο μέταλλο φύλλων αργιλίου 5052 παχύ πιάτο αργιλίου 5054 5086 5754
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλα 5083 αργιλίου |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ντυμένη αποτυπωμένη σε ανάγλυφο γυαλισμένη Hairline πεδιάδα |
| Πλάτος: | Απαίτηση 10mm~2500mm 1200mm 500mm2800mm 6002000mm πελατών |

