Όλα τα Προϊόντα
-
Μέταλλο φύλλων αργιλίου
-
σπείρα φύλλων αλουμινίου
-
Αργίλιο γύρω από το σωλήνα
-
Αργίλιο γύρω από το φραγμό
-
Φύλλο χάλυβα άνθρακα
-
Τετραγωνικός σωλήνας αργιλίου
-
Λεπτές λουρίδες αργιλίου
-
στρογγυλό φύλλο αργιλίου
-
Σωλήνας σπειρών αργιλίου
-
Καλώδιο συγκόλλησης αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Πλάκα από χάλυβα ανθεκτικό στη φθορά
-
Πηνίο από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Λεπίδες κουράς μετάλλων
λέξεις-κλειδιά [ aluminum sheets metal ] αγώνας 86 προϊόντα.
μέταλλο φύλλων κραμάτων αργιλίου 0.15mm 250mm 6082 5083 5182 5754 για το αυτοκίνητο
| Όνομα προϊόντων: | φύλλα αργιλίου 0.15mm |
|---|---|
| Βαθμός: | Πιάτο αργιλίου 6000 σειρών |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ντυμένη αποτυπωμένη σε ανάγλυφο γυαλισμένη Hairline πεδιάδα |
Η υποβαλλόμενη σε θερμοθεραπεία σπείρα Al 6000 σειρών ευπόβαλε σε ανοδική οξείδωση το γυαλισμένο ρόλο φύλλων αργιλίου
| Κράμα: | 6000 σειρές |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Σπείρα 1060 αργιλίου σπειρών Al υψηλός ρόλος φύλλων αργιλίου καθαρότητας με την άριστη αντίσταση διά |
| Πάχος: | 0.1mm6.5mm |
Πιάτο φύλλων αργιλίου H32 H34 H111 H116 H321 H112 5083 Ο για το κτήριο βαρκών
| Όνομα προϊόντων: | H32 φύλλα αργιλίου |
|---|---|
| Βαθμός: | Πιάτο αργιλίου 5000 σειρών |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ντυμένη αποτυπωμένη σε ανάγλυφο γυαλισμένη Hairline πεδιάδα |
Φύλλο 1050 πιάτο 5mm 10mm αργιλίου εμπορικής διαβεβαίωσης
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλο αργιλίου 1050 |
|---|---|
| Βαθμός: | 1000 σειρές |
| Πάχος: | 0.3430mm |
σπείρα 0.1mm6.5mm ρόλων φύλλων αργιλίου 5052 6061
| Κράμα: | 1050 1060 1100 3003 3105 5052 6061 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ανώτατο όριο υλικού κατασκευής σκεπής διακοσμήσεων οικοδόμησης κατασκευής |
| Τύπος: | Λουρίδα αργιλίου σπειρών αργιλίου φύλλων ρόλων πιάτων σπειρών ρόλων πιάτων σπειρών ρόλων σπειρών |
1050 1060 1100 λεπτές λουρίδες 5052 αργιλίου 6061 ρόλος φύλλων αργιλίου
| Κράμα: | 1050 1060 1100 3003 3105 5052 6061 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ανώτατο όριο υλικού κατασκευής σκεπής διακοσμήσεων οικοδόμησης κατασκευής |
| Τύπος: | Λουρίδα αργιλίου σπειρών αργιλίου φύλλων ρόλων πιάτων σπειρών ρόλων πιάτων σπειρών ρόλων σπειρών |
τέμνον μέταλλο φύλλων αργιλίου 0.3mm - 430mm για το Al 2024
| Όνομα προϊόντων: | φύλλο αργιλίου του 2024 |
|---|---|
| Βαθμός: | 2000 σειρά |
| Πάχος: | 0.3430mm |
Επιτροπή 1mm φύλλων αργιλίου μετάλλων 1060 AISI πάχος 3mm 5mm 10mm
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλο αργιλίου 1060 |
|---|---|
| Πάχος: | 0.25430mm |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία, διακόσμηση, δομές αεροσκαφών, αεροδιάστημα, κατασκευή |
Πιάτο 1060 3003 5052 5083 φύλλων αργιλίου 6063 μετάλλων 6061 100mm
| Η σειρά πάχους: | 0.30.40.50.60.811.5100mm |
|---|---|
| Το πλάτος της σειράς: | 500-2200 |
| προσαρμογή: | Μπορέστε να προσαρμοστείτε σύμφωνα με τις απαιτήσεις πελατών |
Ο μύλος αργιλίου ASTM 5005 τελειώνει το ασημένιο ή προσαρμοσμένο χρώμα 500mm μετάλλων πιάτων φύλλων
| Βαθμός: | 5000 σειρές |
|---|---|
| Κράμα ή όχι: | Είναι κράμα |
| Πάχος: | 0.30mm~500mm |

