Όλα τα Προϊόντα
-
Μέταλλο φύλλων αργιλίου
-
σπείρα φύλλων αλουμινίου
-
Αργίλιο γύρω από το σωλήνα
-
Αργίλιο γύρω από το φραγμό
-
Φύλλο χάλυβα άνθρακα
-
Τετραγωνικός σωλήνας αργιλίου
-
Λεπτές λουρίδες αργιλίου
-
στρογγυλό φύλλο αργιλίου
-
Σωλήνας σπειρών αργιλίου
-
Καλώδιο συγκόλλησης αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Πλάκα από χάλυβα ανθεκτικό στη φθορά
-
Πηνίο από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Λεπίδες κουράς μετάλλων
λέξεις-κλειδιά [ aluminum sheets metal ] αγώνας 86 προϊόντα.
Θαλάσσιος βαθμός 5000 σειρά 5083 πιάτο αργιλίου φύλλων αργιλίου για τη χρησιμοποίηση βαρκών
| Βαθμός: | 5083 |
|---|---|
| Πλάτος: | 10mm~2500mm, σύμφωνα με τη συνήθεια απαιτούν |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία, διακόσμηση, δομές αεροσκαφών, κατασκευή |
99% σπείρα 1100 φύλλων αλουμινίου αγνότητας σπείρα λουρίδων αλουμινίου
| Κράμα: | 1100 |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Το φως είναι επίπεδο και επίπεδο |
| Τύπος: | Λουρίδα αργιλίου σπειρών αργιλίου φύλλων ρόλων πιάτων σπειρών ρόλων πιάτων σπειρών ρόλων σπειρών |
Η σπείρα φύλλων 1100 αλουμινίου κύλησε 2mm 3mm
| Κράμα: | 1100 |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Το φως είναι επίπεδο και επίπεδο |
| Τύπος: | Λουρίδα αργιλίου σπειρών αργιλίου φύλλων ρόλων πιάτων σπειρών ρόλων πιάτων σπειρών ρόλων σπειρών |
3003 Πηνίο επεξεργασίας καθρέφτη αλουμινίου ASTM AISI JIS DIN GB ASTM-B209 6,5 mm
| Πρότυπα: | ASTM AISI JIS DIN ΜΒ ASTM-B209 |
|---|---|
| Πλάτος: | 10002000mm |
| MOQ: | 1 τόνος |
99% η λουρίδα αργιλίου αγνότητας κουλουριάζει 1100
| Κράμα: | 1100 |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Το φως είναι επίπεδο και επίπεδο |
| Τύπος: | Λουρίδα αργιλίου σπειρών αργιλίου φύλλων ρόλων πιάτων σπειρών ρόλων πιάτων σπειρών ρόλων σπειρών |
6000 7000 σειρές λεπταίνουν ζαρωμένη λουρίδα μετάλλων αργιλίου αργιλίου τη λουρίδες
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλο πιάτων αργιλίου |
|---|---|
| Βαθμός: | Αργίλιο 6063 6061 5005 5052 7075 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ντυμένη αποτυπωμένη σε ανάγλυφο γυαλισμένη Hairline πεδιάδα |
Κυλημένη εξωθημένη σπείρα 1100 T351-T851 ρόλων λουρίδων αργιλίου 99%
| Κράμα: | 1100 |
|---|---|
| Τύπος: | Λουρίδα αργιλίου σπειρών αργιλίου φύλλων ρόλων πιάτων σπειρών ρόλων πιάτων σπειρών ρόλων σπειρών |
| Τεχνολογία: | Κυλημένος και εξωθημένος |
Η κυλημένη σκόνη λουρίδων αργιλίου 99% λεπτά έντυσε τη σπείρα αργιλίου 1100
| Κράμα: | 1100 |
|---|---|
| Τύπος: | Λουρίδα αργιλίου σπειρών αργιλίου φύλλων ρόλων πιάτων σπειρών ρόλων πιάτων σπειρών ρόλων σπειρών |
| Τεχνολογία: | Κυλημένος και εξωθημένος |
σπείρα κραμάτων αργιλίου πάχους 4mm σπείρα αργιλίου 3004 3005 H12 3003
| Κράμα: | 1050 |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1mm6.5mm |
| Εφαρμογή: | Ανώτατο όριο υλικού κατασκευής σκεπής διακοσμήσεων οικοδόμησης κατασκευής |
1000 σειρές αργιλίου γύρω από τους σωλήνες σωλήνων 1060 ασημένια 250mm
| Όνομα προϊόντων: | αλουμίνιο γύρω από το σωλήνα |
|---|---|
| Κράμα ή όχι: | Είναι κράμα |
| Πρότυπα: | ASTM, ΜΒ, JIS, BS, API |

