Όλα τα Προϊόντα
-
Μέταλλο φύλλων αργιλίου
-
σπείρα φύλλων αλουμινίου
-
Αργίλιο γύρω από το σωλήνα
-
Αργίλιο γύρω από το φραγμό
-
Φύλλο χάλυβα άνθρακα
-
Τετραγωνικός σωλήνας αργιλίου
-
Λεπτές λουρίδες αργιλίου
-
στρογγυλό φύλλο αργιλίου
-
Σωλήνας σπειρών αργιλίου
-
Καλώδιο συγκόλλησης αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Πλάκα από χάλυβα ανθεκτικό στη φθορά
-
Πηνίο από γαλβανισμένο χάλυβα
-
Λεπίδες κουράς μετάλλων
λέξεις-κλειδιά [ aluminum sheets metal ] αγώνας 86 προϊόντα.
6000 κυλημένη σπείρα αργιλίου σπειρών Al σειράς T651 θερμική επεξεργασία
| Κράμα: | 6000 σειρές |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Υψηλός ρόλος φύλλων αργιλίου καθαρότητας 1060 |
| Πάχος: | 0.1mm6.5mm |
Σαφές Hairline πιάτο 6063 T6 Al φύλλων επιτροπής αργιλίου 98.9%
| Όνομα προϊόντων: | 98.9% φύλλα αργιλίου |
|---|---|
| Βαθμός: | 6063 T6 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ντυμένη αποτυπωμένη σε ανάγλυφο γυαλισμένη Hairline πεδιάδα |
Επαγγελματικός προμηθευτής 7075 ζαρωμένες T651 τιμές φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής αργιλίου φύλλων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Ζαρωμένα φύλλα αργιλίου |
|---|---|
| Βαθμός: | 7075 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ντυμένη αποτυπωμένη σε ανάγλυφο γυαλισμένη Hairline πεδιάδα |
T351-T851 η σπείρα 3105 φύλλων αλουμινίου αεροσκαφών μύλος 5052 6061 τελειώνει
| Κράμα: | 1050 1060 1100 3003 3105 5052 6061 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ανώτατο όριο υλικού κατασκευής σκεπής διακοσμήσεων οικοδόμησης κατασκευής |
| Τύπος: | Λουρίδα αργιλίου σπειρών αργιλίου φύλλων ρόλων πιάτων σπειρών ρόλων πιάτων σπειρών ρόλων σπειρών |
3003 1100 σπείρα ΜΒ astm-B209 Al σπειρών φύλλων 1060 αλουμινίου
| Κράμα: | 1050 1060 1100 3003 3105 5052 6061 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ανώτατο όριο υλικού κατασκευής σκεπής διακοσμήσεων οικοδόμησης κατασκευής |
| Τύπος: | Λουρίδα αργιλίου σπειρών αργιλίου φύλλων ρόλων πιάτων σπειρών ρόλων πιάτων σπειρών ρόλων σπειρών |
Άνθρακας JIS που σκίζει το φύλλο χάλυβα επεξεργασίας ακρών 0.5mm - 100mm
| πιστοποιητικό: | ISO, ABS, CE, κ.λπ. |
|---|---|
| Συσκευασία: | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
| Βαθμός: | Q235, Q345, SS400, A36, AH36, AH32etc. |
5052 ο μύλος σπειρών αργιλίου τελειώνει το φύλλο ρόλων αλουμινίου
| Κράμα: | 5052 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Σπείρα 1060 αργιλίου σπειρών Al υψηλός ρόλος φύλλων αργιλίου καθαρότητας με την άριστη αντίσταση διά |
| Πάχος: | 0.1mm6.5mm |
Σκληρύντε τη σπείρα 5052 κραμάτων αργιλίου υψηλή δύναμη κούρασης ASTM AISI
| Κράμα: | 5052 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Σπείρα 1060 αργιλίου σπειρών Al υψηλός ρόλος φύλλων αργιλίου καθαρότητας με την άριστη αντίσταση διά |
| Πάχος: | 0.1mm6.5mm |
Ο μύλος 7075 τελειώνει την ντυμένη φύλλο επιφάνεια 200mm σπειρών επιτροπής αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Ο μύλος αργιλίου 7075 τελειώνει το φύλλο αργιλίου επιφάνειας |
|---|---|
| Βαθμός: | 7000 σειρές |
| Πάχος: | 0.2200mm |
3000 κράμα 3003 H14 γενικού σκοπού ASTM B209 σπειρών φύλλων αλουμινίου σειράς
| Όνομα προϊόντων: | Σπείρα Al με την αντίσταση διάβρωσης |
|---|---|
| Κράμα: | 3003 |
| Εφαρμογή: | Ανώτατο όριο υλικού κατασκευής σκεπής διακοσμήσεων οικοδόμησης κατασκευής |

